Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Filtr
 • Geodezja w nowym wydaniu - GEODECI + SKANER + DRON

  W listopadzie w całej Polsce odbędą się Światowe Dni GIS-u.

  27 października 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu, w nawiązaniu do tego święta, odbyły się warsztaty GIS, które prowadził przedstawiciel firmy TPI – pan Maciej Bober. Podczas spotkania młodzież miała okazję zapoznać się z tematyką skaningu laserowego oraz pomiarów z wykorzystaniem dronów - płatowców i wirnikowców.

  Panu Maciejowi bardzo serdecznie dziękujemy za profesjonalną prezentację i warsztaty.

   

 • Tydzień Zdrowego Żywienia

   Zdjęcie użytkownika Warsztaty Gastronomiczne ZS Nr 1 w Wieluniu.

  Od poniedziałku 16 października 2017 r. do piątku 20 października trwa w naszej szkole Tydzień Zdrowego Żywienia! Tę cykliczną imprezę dzielnie organizuje (po raz drugi) klasa III technikum żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież codziennie oferuje zdrowe i pożywne przekąski, propagując szeroko pojętą ideę zdrowego odżywiania.

   

 • Sandra Wlazła została stypendystką Prezesa Rady Ministrów

  Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

  Uczennica klasy IV TE Sandra Wlazła została stypendystką Prezesa Rady Ministrów i odebrała stypendium z rąk premier Beaty Szydło oraz Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. Na uroczystości obecny był także Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu Elżbieta Urbańska-Golec.

 • Ogólnopolski Tydzień Kariery

  Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

  W dniach 16 - 20 października 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery.

  Wiecej informacji znajdziecie na szkolnym fb.

   

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

  13 października 2017 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, a nowy skład Samorządu Uczniowskiego przedstawił swoje zamierzenia na przyszłość. Zostały również wręczone nagrody dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników szkoły.

   

 • Najbardziej kreatywna klasa województwa łódzkiego

  Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

  Klasa IV TF zdobyła tytuł NAJBARDZIEJ KREATYWNEJ KLASY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO i obecnie przebywa w Brukseli. Wycieczka jest nagrodą za zdobyty tytuł.

   

 • Wycieczka dla wyróżnionych

  Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

  To już kolejny raz uczniowie naszej szkoły pojechali na jednodniową wycieczkę w nagrodę za wysoką frekwencję na zajęciach szkolnych oraz za działalność na rzecz szkoły. Zasłużeni, którzy  w roku 2016/2017 okazali wytrwałość oraz pomysłowość na urozmaicenie życia naszej placówki oświatowej, wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego pojechali 5 października 2017 r. do Kotliny Kłodzkiej.

   

. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu