Zakończenie nauki absolwentów Technikum i BS II w Zespole Szkół nr 1

W piątek, 26 kwietnia 2024r., odbyło się uroczyste zakończenie szkoły absolwentów Technikum oraz Branżowej Szkoły II stopnia w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu. Uroczystość rozpoczęła dyrektor placówki, Elżbieta Urbańska-Golec, która serdecznie powitała wszystkich obecnych. W swoim przemówieniu dyrektor podziękowała absolwentom za wspólne pięć lat, za ich zaangażowanie i wytrwałość oraz gratulowała niezwykłych osiągnięć na konkursach i olimpiadach a także zawodach sportowych.
Podczas ceremonii wręczono listy gratulacyjne rodzicom wybitnych uczniów a absolwentom z wysoką średnią – świadectwa z czerwonym paskiem. Nie zabrakło też tradycyjnej nagrody dyrektora szkoły dla „Osobowości roku”, która w tym roku przypadła Michałowi Frycie.
W emocjonalnej chwili dyrektor Urbańska-Golec wraz z Wicestarostą Powiatu Wieluńskiego Krzysztofem Dziubą i wychowawcami wręczyła świadectwa ukończenia szkoły.
Uroczystość wzbogaciły muzycznie uzdolnione uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu a wykonanie pamiątkowej fotografii zwieńczyło wydarzenie.

Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz w dalszym życiu.
„Kiedy wydaje się, ze wszystko się skończyło, wtedy dopiero się zaczyna…”

Uroczystość  swoją obecnością zaszczycili, życząc powodzenia na maturze oraz dalszej ścieżce edukacji: Starosta Powiatu Wieluńskiego Marek Kieler, Wicestarosta Powiatu Wieluńskiego Krzysztof Dziuba, Dyrektor Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie oddział w Wieluniu Krzysztof Kurp oraz przedstawicielki Prezydium Rady Rodziców: p. Honorata Freus-Grzelak  i p. Anna Chudecka-Pągowska.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=942871774508150&set=pcb.942872027841458