Oferta edukacyjna – rekrutacja 2020/2021

Witamy!

Absolwencie szkoły podstawowej, nie wiesz w jakim kierunku chciałbyś się dalej kształcić...?

⇒ POSTAW NA KSZTAŁCENIE BRANŻOWE - kompetencje branżowe, które przygotowują do wejścia na rynek pracy i pozwalają na szybkie usamodzielnienie się, pozwalają one na zdobycie konkretnego fachu!

⇒ Wybór TECHNIKUM - to nie tylko szansa na zawód, ale także na maturę - drzwi uczelni technicznych i zawodowych staną przed Tobą otworem!

⇒ WYBIERZ DOBRĄ SZKOŁĘ – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu w 2019 r. w rankingu wszystkich szkół, w kategorii Technikum uzyskał "Złotą Tarczę Rankingu Perspektyw", a więc znalazł się w pierwszej setce najlepszych techników w kraju!

Współpracujemy z firmami i instytucjami w całej Polsce w celu podnoszenia jakości naszego kształcenia oraz umożliwienia naszym uczniom nabywania dodatkowych umiejętności. Organizujemy praktyki oraz staże zawodowe, bierzemy udział w programach stypendialnych dla uczniów uzdolnionych.

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ I MŁODOŚĆ! Mamy świetną atmosferę pracy i nauki! Dołącz do nas!

Filmik promocyjny

System rekrutacji Vulcan

Rekrutacja rusza ..... kiedy rusza???