Witamy!

Absolwencie szkoły podstawowej, nie wiesz w jakim kierunku chciałbyś się dalej kształcić...?

POSTAW NA KSZTAŁCENIE ZAWODOWE - kompetencje zawodowe, które przygotowują do wejścia na rynek pracy i pozwalają na szybkie usamodzielnienie się.

Wybór TECHNIKUM - to nie tylko szansa na zawód, ale także na maturę- drzwi uczelni technicznych i zawodowych staną przed Tobą otworem!

Wybór BRANŻOWEJ SZKOŁY - pozwoli Ci na zdobycie konkretnego fachu!

WYBIERZ DOBRĄ SZKOŁĘ – która w rankingu szkół w Polsce w 2018 r. zajmuje bardzo wysokie miejsce.

Współpracujemy z firmami i instytucjami w całej Polsce w celu podnoszenia jakości naszego kształcenia oraz umożliwienia naszym uczniom nabywania dodatkowych umiejętności. Organizujemy praktyki oraz staże zawodowe, bierzemy udział w programach stypendialnych dla uczniów uzdolnionych.

System rekrutacji Vulcan

Rekrutacja rusza ..... kiedy rusza???