Kadra

Przedmiot nauczania Nauczyciel
Język polski Elżbieta Urbańska-Golec
Dorota Musiałek-Jeżewska 
Kamila Trzeciak 
Emanuela Jędryszek-Cyrkler
Katarzyna Szafran
Ilona Kuźnik
Sławomira Witkowska
Język angielski Kinga Bednarek
Jolanta Gagatek
Monika Klimczak 
Rafał Klimczak 

Anna Madela
Małgorzata Olborska
Magdalena Pioruńska
Marta Smolnik
Olga Tyluś

Język niemiecki Katarzyna Kruk
Agnieszka Malinowska 
Beata Podgórska
Małgorzata Stępnik-Klemczak
Iwona Wąs
Agnieszka Pilakowska
Biologia i Geografia Anna Drab
Marzena Jarosz-Krysztofińska 
Elżbieta Gronowska-Caban
Nela Namyślak
Historia i WOS Elżbieta Gronowska-Caban
Iwona Kędzia
Tomasz Kubacki
Fizyka Małgorzata Jesionek 
Renata Szymańska

Chemia Edyta Kozik
Matematyka Maria Kruk
Renata Choczaj
Alicja Leśniewska-Bil
Monika Zadworna
Beata Majda-Łazińska
Małgorzata Forenc
Nela Namyślak
Grażyna Kiełczykowska
Wychowanie fizyczne

i

edukacja dla bezpieczeństwa

Robert Grabowski 
Krzysztof Kacała 

Kamila Jenś 
Tadeusz Śremski
 
Barbara Jasińska-Stępień
 
Marek Stasiak
 
Karol Kostrzewa 

Renata Kaczmarek
Mirosław Kubiak
Zygmunt Boryczka
Tomasz Koźlak
Tomasz Gustaw
Tomasz Sobczak
 Religia Tomasz Grajnert
ks. Piotr Placek
Sławomira Witkowska
ks. Michał Rydz
ks. Rafał Zawisza
 Informatyka Robert Leś
Sławomir Pawlaczyk
 Wiedza o kulturze Dorota Musiałek-Jeżewska
Emanuela Jędryszek-Cyrkler
 Przedmioty ekonomiczne i logistyczne Aleksandra Kamińska
Elżbieta Pałyga
Sebastian Spaleniak
Renata Szymańska
Katarzyna Kałuża
Małgorzata Zadęcka
Joanna Ziomska-Leś
Magdalena Sobieracka
Anna Topoła
Edyta Niciejewska
Karolina Goździk
Edyta Kozik
Aleksandra Warczak
Małgorzata Kaźmierczak
Grażyna Kiełczykowska
 Przedmioty geodezyjne Beata Majda-Łazińska
Małgorzata Forenc
 Przedmioty budowlane Beata Krekora 
Mariusz Lach
 
Grażyna Kruk
Łukasz Młynek
Anna Śpiewak
 Przedmioty architektury krajobrazu Mariusz Bącela
Magdalena Gońda
Irena Urbaniak
 Kierownicy praktyk Danuta Mielczarek 
Mariusz Lach
 Praktyczna nauka zawodu Piotr Adamczyk
Jacek Graczyk
Marek Ignasiak
Henryk Chrobot
Wojciech Ignasiak
Mariusz Lach
Marek Marcinkowski
Piotr Kowalski
Maciej Podeszwa
Łukasz Małolepszy
Grzegorz Kołaczek
 Przedmioty gastronomiczne Przemysław Banaś 
Ewa Kupczyk
 
Danuta Mielczarek
Iwona Markuszewska
 
Katarzyna Nowak
 
Aleksandra Ptak-Gagatek
 
Agata Siurdyban
 
Magdalena Kabała

Małgorzata Wątor 
Aneta Widera

Danuta Mielczarek
Anna Lach
Karina Brożyna
Małgorzata Pawelec
Krystian Prukacz
 Biblioteka Urszula Kowalczyk 
Agnieszka Pawełkiewicz
 Pedagog szkolny Kordian Kałuża
Dagmara Jakiel
 Psycholog szkolny Joanna Klemińska-Chudy
Oligofrenopedagodzy Urszula Kowalczyk

Agnieszka Pawełkiewicz

Emanuela Jędryszek-Cyrkler

Iwona Kędzia

Kordian Kałuża