Zaproszenie na Konferencję na Rzecz Ochrony Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży – 03.03.2020

Konferencja na Rzecz Ochrony Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży - 03.03.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, a w szczególności nauczycieli, psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, studentów wyżej wymienionych kierunków.

W trakcie tegorocznej konferencji będzie mowa o profilaktyce i interwencji w przypadku samouszkodzeń u dzieci i młodzieży, konstruktywnej motywacji, mediacjach rówieśniczych, o pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a także o treningu funkcji słuchowych metodą Neuroflow.

W gronie prelegentów między innymi: mgr Małgorzata Łuba - członek zarządu Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, dr Grzegorz Frączek - doktor nauk prawnych, dyrektor Ośrodka Mediacji Fundacji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, mgr Magdalena Dolska-Topór - Międzynarodowy Trener Dialogu Motywującego (Motivational Interviewing Network of Trainers).
Przewidziane są przerwy kawowe z poczęstunkiem oraz konkurs wiedzy z upominkami.

 

Data wydarzenia: 03.03.2020

Miejsce: Nowe Warsztaty Budowlane przy Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu

Cena: 100 zł / os.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmujemy do 7.02.2020.

Aby zapisać się na konferencję należy przesłać informację o chęci udziału poprzez e-mail: konferencja@zs1.wielun.pl, po otrzymaniu od nas wiadomości, przesłany zostanie Państwu formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i odesłania.