Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023r.  to długo wyczekiwany przez wszystkich dzień – Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023. Nadszedł czas podsumowań, optymizmu i nadziei na realizacje marzeń oraz planów.
Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za ten rok szkolny i pogratulowała uczniom, którzy ukończyli go z wyróżnieniem (84 uczniów ), wręczyła również podziękowania tym, szczególnie wyróżniającym się swoją pracą.
Rok ten także obfitował w wiele sukcesów na zawodach i olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim.
Pożegnaliśmy również naszych wieloletnich pracowników – Panią Aleksandrę Kamińską, Panią Beatę Krekora oraz Panią Marię Walaszczyk, które odchodzą na zasłużona emeryturę.
22 czerwca 2023r. pożegnaliśmy absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia.  Przeżyli wspaniałe  3 lata w murach ZS1. Ten dzień przyniósł wiele wzruszeń, powodów do dumy i nie tylko. Świadectwa odebrało 94 absolwentów klas o profilach kucharz, cukiernik i monter zabudowy robót wykończeniowych w budownictwie. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody. Tytuł szkolnej osobowości przypadł Jakubowi Klimczakowi.
Gratulujemy wszystkim.
Szczęśliwych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!