Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Tak radosne i długo wyczekiwane wydarzenie, jakim jest zawsze zakończenie roku szkolnego, tym razem w cieniu pandemii, było inne niż zwykle. Oczywiście cieszą nas nadchodzące wakacje, jednak brakuje nam tych wszystkich spotkań, plotek podczas przerw, obcowania z drugim człowiekiem. Właśnie teraz przekonaliśmy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt uczniów z nauczycielami i nawiązywanie wzajemnych relacji.

W związku z zaistniałą sytuacją nie odbyło się tradycyjne uroczyste zakończenie. Nie dane nam było  spotkać się na szkolnym boisku, zamiast tego uczestniczyliśmy w relacji online.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję, że zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicy, w bibliotece, na boisku – RAZEM!