Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach

Zespół Szkół nr 1 przyłącza się do akcji „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach”, która wpisuje się podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa, kształtując postawy ukierunkowane na dobro, tolerancję i empatię. W tym roku akcja została objęta honorowym patronatem Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Harmonogram działań
25.10 – 08.11 zbiórka darów na terenie placówki

Zbieramy dary żywnościowe: kawa, herbata, cukier, sól, kasza, ryż, maka, pieprz, makaron, konserwy, pasztety itp. – żywność z długim terminem ważności do spożycia oraz artykuły chemiczne, przybory szkolne i słodycze.

9.11 – 10.11 odbiór darów i przewiezienie do ZSP w Kraszkowicach

Od 14 listopada będzie miało miejsce przygotowanie do transportu na Kresy, a 17 listopada – wysyłka pierwszego samochodu z darami.