V Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego 2014/2015

V MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS JĘZYKLA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

Odbywający się już tradycyjnie w naszej szkole doroczny Międzypowiatowy Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego tym razem zgromadził aż 120 uczniów z 13 różnych szkół, z 3 województwa łódzkiego, opolskiego i wielkopolskiego, czyli dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym. Zmagania poprzedzone zostały etapem szkolnym, który miał miejsce 6 marca. Finał rozpoczął się o godzinie 10:00, dnia 17 marca 2015 roku. Oczekiwanie na wyniki uprzyjemnili uczniowie naszej szkoły, przybliżając wszystkim kulturę irlandzką związaną z dniem Św. Patryka. Zmagania odbywały się w czterech kategoriach: język niemiecki dla szkół zawodowych, język niemiecki dla techników, język angielski dla szkół zawodowych oraz język angielski dla techników.

Wyniki:

język niemiecki:

Technikum
1.Marcin Bąk (Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu)
2.Sebastian Łuszkiewicz (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie)
3.Alexandra Theodoridou (Zespół Szkół nr 1 w Zduńskiej Woli)

Zasadnicza szkoła zawodowa:
1.Julia Przybyła ( Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu)
2.Agnieszka Kazimierska ( Zespół Szkół nr 3 w Wieluniu)
3.Mateusz Majda ( Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu)

język angielski:

Technikum:
1.Agnieszka Chmielewska ( Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu)
2.Filip Dworaczyk ( Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu)
3.Leszek Gędek ( Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce)

Zasadnicza szkoła zawodowa:
1.Katarzyna Kałuża (Zespół Szkół nr 3 w Wieluniu)
2.Mateusz Lamus (Zespół Szkół nr 2 w Wieluniu)
3.Michał Napieraj ( Zespół Szkół nr 3 w Wieluniu)