Uroczystość zakończenia szkoły przez maturzystów

„ To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”. Te  trafne słowa Winstona Churchilla padły z ust prowadzącej najbardziej podniosłą uroczystość szkolną czyli zakończenie szkoły przez tegorocznych maturzystów.

W piątkowy poranek 29 kwietnia 2022 roku aż 188 absolwentów klas: TAY, TB, TNG, TEF, TL, TX, TZ odebrało z rąk Dyrektora Szkoły  Pani Elżbiety Urbańskiej – Golec świadectwa ukończenia szkoły.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli                  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie                       i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym.