„TO(działa)MY!” – projekt edukacyjno-społeczny UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska

W ramach projektu „TO(działa)MY!” 9 kreatywnych i pełnych entuzjazmu uczniów naszej szkoły przystąpiło do uczniowskiego projektu społecznego organizowanego przez UNICEF Polska i Fundacji Santander Bank Polska. Zadaniem było stworzenie programu, pod okiem szkolnego koordynatora, w wybranym przez siebie obszarze tematycznym. Proponowane tematy były szerokie: ekologia, zdrowie i sport oraz edukacja i rozrywka. Nasi uczniowie postanowili postawić na zdrowie i zdrowe odżywianie! Świetny i ważny temat dla wszystkich.

Projekt jest realizowany w formie online.

Efekty pracy uczniowskiej możemy śledzić na stronie Facebook: https://www.facebook.com/Uczniowski-Projekt-Lustro-Zdrowia-103183281630614

Serdecznie zapraszamy! Projekt od uczniów dla uczniów... i nie tylko 🙂