Targi Edukacyjne 2019

TARGI EDUKACYJNE 2019

W dniach 6-7 lutego 2019 roku w hali WOSiR odbyły się Targi Edukacyjne. Celem targów było zapoznanie młodzieży z propozycjami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych oraz pomoc w wyborze kierunku kształcenia, zawodu i planowania kariery zawodowej. Adresatami tych działań byli uczniowie szkół gimnazjalnych i podstawowych z terenu powiatu wieluńskiego. W przedsięwzięciu zorganizowanym po raz 16. Nie zabrakło naszej oferty. Dzięki pomocy i zaangażowaniu nauczycieli ZS1, uczniowie, oprócz ulotek i folderów, mogli pochwalić się praktycznymi umiejętnościami zdobytymi  w szkole.  Wierzymy, że dzięki ciekawej prezentacji w wykonaniu naszej młodzieży, wielu z ich młodszych kolegów wybierze właśnie  ZS1.