Sukces uczniów ZS nr 1 podczas XX Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży Szkolnej Powiatu Wieluńskiego

W pięknym stylu i super wynikami rozpoczęliśmy rywalizację sportową w roku szkolnym 2019/2020.

Podczas XX Igrzysk Lekkoatletycznych Młodzieży szkolnej Powiatu Wieluńskiego reprezentacja naszej szkoły zdobyła w klasyfikacji ogólnej szkół ponadpodstawowych I miejsce.
Na wynik ten złożyły się indywidualne wyniki naszych uczniów -skok w dal Weronika Foryś 4TZ- 1 miejsce, bieg na 400m -Natalia Graczyk 1 TL- 1 miejsce, bieg na 800m -Miłosz Domagała 1 M2pBIS- 1 miejsce, pchnięcie kula -Jakub Dyminikowski 2TB- 2 miejsce, Wiktoria Sztuka 4TNG- 3 miejsce, bieg na 100 m- Gusta Przemysław 3TX- 2 miejsce, Natalia Jarząbek -2 TB- 3 miejsce.

Podczas Igrzysk odbyło się także podsumowanie rywalizacji sportowej za ubiegły rok szkolny. Miło nam jest poinformować , że zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców Nasza szkoła zajęła I miejsce wśród wieluńskich szkół ponadpodstawowych.
Na ten wynik zapracowali wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach sportowych w ramach Licealiady.

Gratulacje!!!