Sukces filmowy naszych uczniów

11 maja 2022r. w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi wręczone zostały nagrody dla uczestników konkursu „Kręci mnie mój zawód”.
Naszą szkołę reprezentowali: Julian Szafran, Michał Fryta, Natalia Madziara, Wiktoria Olejnik, których film uplasował się na wysokim drugim miejscu. W filmie uczniowie pokazali jak pasją może być wykonywanie zawodu technika architektury krajobrazu.
Głównym celem tego konkursu jest promocja interesujących zawodów, szkolnictwa zawodowego oraz zachęcenie uczniów do tego, by świadomie planowali karierę zawodową. W uroczystym rozdaniu nagród, które odbyło się w środę, 11 maja wziął udział wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba oraz Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer.

Poniżej link do nagrodzonego filmu.

https://youtu.be/Pj2x-hPPEeo