Studniówka 2014/2015

STUDNIÓWKA 2015

Studniówka 2015 jest już wspomnieniem. Maturzyści w tym roku bawili się 17 stycznia, tradycyjnie na hali WOSiR w Wieluniu. Uczestnicy zgodnie twierdzą, iż było to niesamowite przeżycie, dzięki któremu zapomnieli, że niebawem czeka ich najważniejszy egzamin w życiu. Ceremonię prowadzili Lidia Zabiegała oraz Patryk Urzyński. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło  Starosty Wieluńskiego – Pana Andrzeja Stępnia, który życzył uczestnikom udanej zabawy. Głos zabrała również Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec, wypowiadając  następujące słowa: „…ten czas, te cztery lata, ten wiatr, który niósł nas wszystkich. Choć czasem był porywisty i zimny, choć czasem był ciepły, gorący….że ten wiatr, tak naprawdę wyciągnął z Was to piękno, którym dzisiaj emanujecie, i które będzie dla nas – starszych, wychowawców? Także przepiękną potrawą młodości i piękna….” Po tych wszystkich „formalnościach” przyszedł czas na zabawę trwającą do białego rana.