Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Pierwszy dzwonek 2015/2016

Choć świec słońce i jest bardzo ciepło, kalendarz jest nieubłagany. Widnieje w nim data 1 września. Co to oznacza?

O tym najlepiej wie młodzież i pedagodzy. Tak, tak, już pora, wakacji nadszedł kres.

W ten wtorkowy poranek wypoczęci nauczycieli i uczniowie podążyli na miejsce corocznych spotkań inaugurujących nowy rok szkolny. Zgodnie z wieloletnią tradycją uroczystość rozpoczęło wniesienie sztandaru szkoły i wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego.

Dalszą część spotkania poprowadziła Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec. W swoim wystąpieniu powitała wszystkich zgromadzonych, w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Pani Dyrektor przedstawiła również nowych nauczycieli:

Kozik Edyta – chemia
Kozłowska Marzena – chemia
Niciejewska Edyta – przedmioty ekonomiczne
Pakuła Monika – języka angielski
Zadworna Monika – matematyka
Ks. Konrad Żyzny – religia
Życzenia w wytrwałości w dążeniu do celu, samych sukcesów i satysfakcji z własnych dokonań zakończyły tę uroczystość.

A jutro? Jutro, wszyscy przypomnimy sobie dźwięk dzwonka.