Profesjonalnie i kreatywnie na Rynku Pracy

5 czerwca uczniowie klas III Zk, III Zc, II Bk i II Bm2 uczestniczyli w II etapie Konkursu Rynek pracy. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie wiedzy o rynku pracy oraz motywowanie młodzieży do rozwoju osobistego. Zadaniem uczestników było przygotowanie CV do konkretnej oferty pracy oraz zaprezentowanie swoich umiejętności w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Gratulujemy Wszystkim uczestnikom konkursu profesjonalizmu i kreatywności podczas wykonywanych zadań.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Kinga Kowalik kl.III Zc,

II miejsce – Julia Cichosz kl. III Zk,

III miejsce – Kamil Strugała kl. II B m2

Serdeczne podziękowania za owocną współpracę firmie Patrol Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Wieluniu.