Pożegnanie klas maturalnych 2019

26 kwietnia uczniowie ostatnich klas Technikum przeżywali wzruszające chwile podczas uroczystości zorganizowanej z okazji ukończenia szkoły. W tym szczególnym dni Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec podsumowała ich czteroletnią pracę. Po oficjalnych podziękowaniach i wspomnieniach nastąpiło  wręczenie świadectw. Każdy absolwent osobiście odebrał świadectwo ukończenia szkoły z rąk Pani Dyrektor i przyjął gratulacje od wicedyrektorów oraz wychowawcy. Wręczeni nagród za wybitne osiągniącia w nauce, działalność społeczną oraz sukcesy sportowe zakończyły część oficjalną, po której nastąpiła artystyczna,  będąca zwieńczeniem tej wyjątkowej uroczystości. Nie obyło się bez łezki wzruszenia rodziców, którzy otrzymali listy gratulacyjne. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia podczas egzaminów maturalnych.