Pożegnanie Klas Maturalnych 2012/2013

POŻEGNANIE KLAS MATURALNYCH

                 26 kwietnia 2013 r. uczniowie ostatnich klas Technikum przeżywali wzruszające chwile podczas uroczystości zorganizowanej z okazji ukończenia szkoły. W tym szczególnym dniu Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec podsumowała ich czteroletnią pracę.

Następnie nadszedł czas na oficjalne wystąpienia: Pana Zygmunta Kołodzieja – Naczelnika Wydziału Oświaty, Pani Edyty Wnuk – Przewodniczącej Rady Rodziców, a także Moniki Utty – uczennicy klasy III TE, przedstawicielki całej szkolnej społeczności, która pod adresem starszych kolegów skierowała myśl Marka Twaina: -spraw, aby każdy dzień był najpiękniejszym dniem Twojego życia.

Później były już mniej oficjalne i wesołe uśmiechy podczas prezentacji zdjęć z wycieczek i kadrów szkolnego życia na przestrzeni czterech lat.

Kulminacyjnym momentem uroczystego spotkania było wręczenie świadectw. Każdy absolwent osobiście odebrał świadectwo ukończenia szkoły z rąk Pani Elżbiety Urbańskiej – Golec i przyjął gratulacje od wicedyrektorów oraz wychowawcy.

Uczniowie mający wybitne osiągnięcia w nauce oraz ci odnoszący sukcesy sportowe, jeszcze raz pojawili się w blasku fleszy, tym razem ze swoimi Rodzicami, którym Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.