Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Nasza szkoła miała zaszczyt być gospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia, które zgromadziło nauczycieli, pedagogów oraz pracowników oświaty z całego regionu. Wśród nich zaproszeni goście z wicemarszałek Agnieszką Ryś i Łódzkim Kuratorem Oświaty Januszem Brzozowskim na czele.
Życzenia i gratulacje z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazał między innymi starosta Maciej Bryś, podkreślając zaangażowanie kadry pedagogicznej w rozwój wieluńskich placówek edukacyjnych. Podczas uroczystości wyróżniono osoby, które swoim zaangażowaniem, pasją i codziennym wysiłkiem kształtują przyszłość młodych pokoleń. Zostały także wręczone zostały nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty oraz nagrody Starosty Wieluńskiego. Były to chwile pełne wzruszeń, podziękowań oraz wspólnej radości z sukcesów uczniów i wychowanków.
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów
Nie zabrakło również pięknych występów artystycznych w wykonaniu naszych utalentowanych uczniów, które umiliły ten wyjątkowy dzień.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich niezłomną pracę i oddanie, a także gościom i organizatorom za wspaniałą atmosferę