Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Po raz 5 w naszej szkole odbyły się powiatowe eliminacje XIV edycji konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie w ramach wojewódzkiego programu prewencyjnego ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. W konkursie wzięło udział 22 szkoły podstawowe z powiatu wieluńskiego.
Głównym celem tego projektu jest popularyzowanie wśród uczestników zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, utrwalanie wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w tym w ruchu drogowym, propagowanie zasad fair-play podczas rywalizacji sportowej. Konkurs podzielony była na 2 etapy-pierwszy pisemny i drugi- tor sprawnościowy.
Wyniki
1 miejsce Zespół Szkoły i Przedszkola w Mokrsku
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Mierzycach
3 miejsce Zespół Szkół Samorządowych w Załęczu Małym

Wszystkim uczestnikom gratulujemy…