Otwarcie hali Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu dla uczniów

20 stycznia 2022r. odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowo-widowiskowej dla społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Nr 1 w Wieluniu. Na otwarciu tym uczestniczyli uczniowie 1 i 2 klas technikum oraz branżowej szkoły I stopnia. Zamiast tradycyjnego przecięcia wstęgi oficjalne otwarcie odbyło się w inny sposób a mianowicie oddano strzały na bramkę przez trójkę przedstawicieli -Panią Dyrektor szkoły Elżbietę Urbańską Golec, przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Oliwię Smejdę, nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Kacałę. Otwarciu towarzyszyły występy taneczne w wykonaniu uczennic szkoły oraz występy wokalne Adama Morasa i Ewy Ławniczek także uczniów szkoły. Po oficjalnym otwarciu rozpoczęto I Szkolny Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych o Puchar Dyrektora Szkoły. Do turnieju zgłosiło się 21 drużyn. Zostały one podzielone na 3 grupy. Z każdej grupy do finału przechodziła jedna drużyna.
W finale spotkali się logistycy z 3TL i 4TL oraz ekonomiści z 4TEF
Po zaciętej rywalizacji i grach pełnych emocji, nauczyciele wychowania fizycznego wyłonili zespoły, które stanęły na podium. Wyniki prezentujemy poniżej:
1.miejsce – 3TL
2. miejsce – 4TL
3. miejsce – 4TEF
4. miejsce – 3TXg
5. miejsce – 3TBNg
6. miejsce – 2BM1
Jednogłośnie również zostali wyłonieni najlepszy zawodnik oraz najlepsza zawodniczka turnieju, czyli Tobiasz Rzeźnik oraz Dominika Idasiak z klasy 3TL
Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za udział i chęć rywalizacji, a przede wszystkimi pokazania na co was stać!