Ogólnopolski Tydzień Kariery

W dniach 15-18 października 2024r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu uczestniczyli w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery, którego tegoroczne hasło brzmiało „Pasja – Motywacja – Odwaga”.
Pasja i motywacja to klucz do sukcesu, praca z zaangażowaniem i jasno wytyczone cele zawodowo otwierają drogę do wymarzonej kariery.
To był wyjątkowy tydzień pełen inspirujących warsztatów, spotkań z ekspertami i motywujących prelekcji.
Uczniowie uczestniczyli:
– w 4 spotkaniach z psychologiem, które pomogły im lepiej zrozumieć swoje cele zawodowe
– w 8 spotkaniach z przedstawicielami różnych firm, instytucji oraz banku
– w 2 warsztatach szkoleniowych dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim – krok w stronę globalnych możliwości
– w 11 wycieczkach do firm, urzędów i instytucji na rynku lokalnym
– w 3 spotkaniach dotyczących rekrutacji prowadzonych przez przedstawicieli Politechniki Opolskiej
Ponad to przeprowadzono sondę związaną z praca, pasją i motywacją.

W wydarzeniach wzięło udział 27 klas – 832 uczniów.
Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy owocnego wykorzystywania nowych, nabytych doświadczeń.