Mistrz Dekarstwa 2020

Weź udział w wielkim konkursie Mistrz Dekarstwa 2020 organizowanym przez Blachotrapez. Zaprezentuj swoje prace dekarskie oraz sprawdź swoją wiedzę w fachowym quize! Do wygrania najnowsze BMW serii 1! 😀

Konkurs składa się z trzech etapów:
1. Zgłoś swój udział w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej! Już samo uczestnictwo wiąże się z szeregiem korzyści: możliwość zbierania punktów czy uczestnictwa w szkoleniach. 👷 Po pozytywnej weryfikacji przez naszego menedżera możesz przejść do etapu 2
2. Odpowiedz na pytania. ✅

3. Zaprezentuj nam swoje prace dekarskie! Prześlij zdjęcia albo film. Nie muszą być wykonywane na produktach Blachotrapezu! Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę odpowiedzi z 2. etapu oraz oceni wykonane prace dekarskie. 📸🎞

Do wygrania:
◼️ zestaw narzędzi DeWalt,
◼️ winda dekarska GEDA 250,
◼️ a nawet nowe BMW serii 1!

⚠ Konkurs trwa do 30 listopada 2020 r., wyniki będą 10 grudnia 2020 r.! Pełny regulamin konkursu:  https://www.blachotrapez.eu/pl/regulamin-konkursu-mistrz-dekarstwa-2020

📱 Pobierz aplikację na swoją komórkę!

Szczegóły ➡️   www.blachotrapez.eu/pl/konkurs-mistrz-dekarstwa-2020