Łódzkie Dni Informatyki

24-27 listopada 2020r. odbędą się Łódzkie Dni Informatyki – największe  wydarzenie branży informatycznej w regionie łódzkim. W tym roku, pomimo sytuacji epidemicznej,  ŁDI zostaną zorganizowane– w wersji online. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które jest merytorycznie przygotowane przez Politechnikę Łódzką, ICT Polska Centralna Klaster i Uniwersytet Łódzki.

Dodatkową atrakcją będzie wykład otwierający ŁDI „Własny biznes, wzloty i fackupy – czyli 8 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, zanim zostałem przedsiębiorcą” , który wygłosi Michał Sadowski – założyciel Brand24, jednej z najbardziej obiecujących polskich firm technologicznych, autor bestsellerowej książki “Rewolucja Social Media”, programista, grafik i fotograf. Pełna agenda, a także rejestracja, znajduje się na stronie www.lodzkiedniinformatyki.pl. Wydarzenie jest oczywiście bezpłatne dla uczestników.

Zapraszamy