Klakierfest 2011/2012

KLAKIERFEST

W piątek, 30 września 2011 r. miała miejsce coroczna, na stałe wpisana w tradycję uroczystość szkolna  „Klakierfest’.

Organizacją imprezy zajęli się uczniowie klas III TE oraz III TB, którzy rewelacyjnie wywiązali się ze swojego zadania. Uczniowie dziewięciu klas pierwszych stanęli przed trudnymi konkurencjami. Zadaniem wszystkich etapów rywalizacji było sprawdzenia poczucia humoru „kotków”, którzy w drodze do zwycięstwa musieli m. in. Wypić mleko, narysować portret wychowawcy oraz zaprezentować klasową piosenkę.

Największym dowcipem i umiejętnością zabawy wykazała się klasa I TL i w nagrodę zyskała „dzień bez pytania”, natomiast klasa I trw zgromadziwszy najmniej punktów w tej klasyfikacji, zobowiązana została do pomocy paniom sprzątaczkom w ich codziennej pracy.

Świetna zabawa podczas tegorocznych otrzęsin wskazuje na duże poczucie humoru pierwszaków i pozwala przypuszczać, że podtrzymają oni dobrą atmosferę panującą w szkole.