III finał programu „Zdolny Uczeń- Świetny Student”

Za nami kolejny finał programu „Zdolny Uczeń- Świetny Student” Uniwersytetu Łódzkiego. Jesteśmy bardzo dumni, że w tym trudnym roku czasów pandemii uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu nie zaprzestali realizować swoich pasji ekonomicznych. Na e-gali mogliśmy obserwować wyróżnione prezentacje Moniki Kalemby, Natalii Matuszek, Michała Kubickiego, uczestników Programu, którzy pracowali cały rok pod czujnym okiem koordynatora Pani Edyty Niciejewskiej.
Program”Zdolny Uczeń- Świetny Student” organizowany jest przez Uniwersytet Łódzki z przeznaczeniem dla młodzieży z pasją z województwa łódzkiego.
Do trzeciej edycji programu zgłosiło się 129 uczniów z 33 szkół.  Ukończyło go 25 uczniów, którzy nie poddali się nowym, trudnym czasom pandemii i pomimo wielu niesprzyjających okoliczności zrealizowali swoje badania.
Nas niezmiernie cieszy fakt, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie wyróżnionych, którzy mogli wyniki swoich badań zaprezentować na e-gali Uniwersytetu Łódzkiego w dniu 19.01.2021r.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy…

https://www.uni.lodz.pl/aktualnosc/szczegoly/pasja-wygrywa-z-pandemia-iii-edycja-zdolny-uczen-swietny-student