Finał II akcji “Pomocna dłoń dla seniora i osób niepełnosprawnych”

Za nami  finału II akcji “Pomocna Dłoń dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych” Wielkanoc 2021., którą realizowaliśmy z inicjatywy Fundacji “Dla zdrowia” i Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Wolontariusze Zespołu Szkół nr 1 przekazali  40 paczek świątecznych, które powstały z serc naszych wszystkich darczyńców.
Dziękujemy:Pracownikom Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Radnym Powiatu Wieluńskiego, Radnym Gminy Wieluń,Wieluńskiej Spółdzielni Dostawców Mleka, Pracownikom Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, Intermarche Wieluń,SPZOZ Wieluń : Oddziałowi Pediatrycznemu, dyrekcji szpitala, dr. Wojciechowi Ordonowi, uczniom, nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu oraz Przedszkola nr 1w Wieluniu a także wszystkim anonimowym darczyńcom.
To dzięki Wam mogliśmy uszczęśliwić choć na chwilę wiele potrzebujących osób. Niech te zbliżające się święta Wielkanocne będą dla wszystkich radosne.