Dzień Sportu 2013/2014

DZIEŃ SPORTU 2014

Dzień 5 czerwca 2014 r. w ZS Nr 1 upłynął pod znakiem sportu. Nauczyciele i uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej kondycji w różnych dyscyplinach. Nauczyciele wychowania fizycznego postanowili zweryfikować spryt, szybkość i wytrzymałość uczniów w następujących konkurencjach:

– biegu na 1 milę

– rzucie kaloszem

– wyciskaniu sztangi l

– kręglach

– rzutach do kosza.

Z każdej klasy startowało 6 zawodników. Po podsumowaniu punktów miejsca na podium zajęły następujące klasy:

I miejsce – klasa II ZMZ

II miejsce – klasa II TB

III miejsce – klasa I TB.

Najwięcej emocji wzbudził mecz w palanta, w którym nauczyciele rywalizowali z uczniami. I choć pojedynek zakończył się remisem, to przecież tak naprawdę najważniejsza była wspólna zabawa, która udała się wyśmienicie.