Dzień Krajobrazu

20 października w ramach obchodów Dnia Krajobrazu w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, kierownikiem Oddziału Sieradzkich Parków Krajobrazowych – Panią Wandą Pogorzelską oraz Starszym specjalistą ds. edukacji – Panią Karoliną Piasecką. Uczniowie klas 1 i 2 technikum architektury krajobrazu mieli okazję wysłuchać m.in. prelekcji na temat Załęczańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki. W ramach propagowanej przez gości akcji „Owocowe łódzkie” szkoła otrzymała 50 sadzonek roślin ozdobnych i pożytecznych dla zwierząt. Bardzo dziękujemy.
Został również rozstrzygnięty konkurs aktywności ekologicznej a autorki najciekawszych prac otrzymały nagrody. Gratulujemy!