Dzień kobiet 2011/2012

8 MARCA

                 Tradycja została utrzymana? Panie z naszej szkoły odczuły, że to świąteczny dzień. Męska część naszej zbiorowości biegała od rana z kwiatkami, laurkami i cukierkami, a w szkole panował wesoły, wiosenny ( nie tylko z powodu tulipanów) nastrój. Po długiej przerwie wszystkie Panie zostały zaproszone do Sali gimnastycznej, gdzie Pan Damian Łacina – opiekun SU i Wojciech Kuźbiński – przewodniczący SU złożyli życzenia wszystkim zgromadzonym przedstawicielkom płci pięknej. Prezentem dla Pań był koncert rockowy! Zespół i solista – rewelacyjny Patryk Urzyński z kl. I TB dali porcję naprawdę świetnej muzyki. Zagrali i zaśpiewali najbardziej znane utwory Wilków, Perfectu, Elektrycznych Gitar i Dżemu. Nie obyło się bez bisów, Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska, Golec pełna uznania dla talentu młodych ludzi, poprosiła o bis. Koncert zakończyła piosenka pt. „I to już koniec”, a Pani Dyrektor podziękowała muzykom życząc im dalszych sukcesów.

I w takim rockowym nastroju uczniowie wrócili do klas, a nauczyciele do swoich zadań.

Do następnego koncertu!