Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023r. w Zespole Szkół nr 1  w Wieluniu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji p. Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec przyznała nagrody dyrektora dla naszej kadry pedagogicznej  oraz pracowników administracji i obsługi. W swoim przemówieniu wspominała powstanie Komisji Edukacji Narodowej jak również podkreślała wielki trud i zaangażowanie wszystkich nauczycieli w kształcenie młodzieży. W tym dniu uczniowie klas pierwszych oficjalnie złożyli ślubowanie w obecności wszystkich zgromadzonych na hali.
Mogliśmy również wysłuchać pięknych przerywników muzycznych w wykonaniu Zuzanny i Agnieszki. A Pani Dyrektor zachęcała nas, żeby zacząć od małych zadań i… ścielić łóżko, by po trudnym dniu czekała nas mała nagroda. No i nie trzeba się bać wcale rekinów
Dla lekkiego urozmaicenia odbył się teleturniej Familiada.  Nauczyciele ogólnokształcący VS zawodowcy, zmierzyli się z wiedzą o świecie jak i z pytaniami o szkole. Poradzili sobie świetnie chociaż walka była zacięta.
Pożegnaliśmy stary samorząd i powitaliśmy nowy zwarty i gotowy do działania na czele z Mateuszem Patykiem.
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Edukacji Nagrodowej🇵🇱

 

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=800468508748478&set=pcb.800471082081554