Dzień Edukacji Narodowej 2018

12 października 2018 r. w Zespole Szkół nr 1  miały  miejsce obchody  Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec od przedstawienia zarysu  historycznego tego święta.
Podniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, którzy tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Przysięgę złożyło prawie 270 uczniów z dziewięciu klas pierwszych. Kolejną częścią obchodów tego ważnego dnia było przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie wszystkim dotychczasowym członkom  SU i ich opiekunom.

Święto zakończyło wręczenie  nauczycielom i pracownikom szkoły nagród za osiągnięcia zawodowe w roku szkolnym 2017/2018.