Doradztwo zawodowe dla uczniów szkół podstawowych

W środę 8 listopada 2023r. w ZS1 dużo świeżych i młodych twarzy, które poznawały naszą szkołę, ale przede wszystkim SIEBIE podczas warsztatów pilotażowych dla szkół podstawowych z zakresu doradztwa zawodowego w ramach projektu organizowanego przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego pod hasłem „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”. Ogrom wiedzy, dużo praktycznych zadań i pomocy mogli otrzymać dzisiaj uczniowie 5 szkół z naszej okolicy. Podążajcie za swoimi marzeniami i planami, ale przede wszystkim słuchajcie swojego serca!

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=817885247006804&set=pcb.817885793673416