Dni Otwarte

Dni Otwarte to niemal święto szkoły. Z przyjemnością 6 lutego otworzyliśmy szeroko drzwi do naszego Zespołu, a tłumy gimnazjalistów, ósmoklasistów i ich rodziców oraz opiekunów, miały okazję zobaczyć nas od najlepszej strony. Czas bardzo szybko płynie i ani się obejrzymy, a będą wakacje. Dla uczniów klas 3 gimnazjum i 8 klas szkoły podstawowej nadchodzi czas na podjęcie jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu- jaką wybrać szkołę, jaki zawód. Dla wielu uczniów alternatywą na przyszłość jest wybór dobrego zawodu. Podczas pierwszego Dnia Otwartego młodzi ludzie mogli osobiście przekonać się, że wybór kształcenia w ZS1 Wieluń to naprawdę doskonały pomysł. To powinno im ułatwić podjęcie decyzji o wyborze szkoły średniej.