„Bezpieczne wakacje”

Wakacje zbliżają się już dużymi krokami.
Każdy z nas czuje już je gdzieś z tyłu pleców.
Dziś odbył się spektakl, pt. „Bezpieczne wakacje” w wydaniu Kapela PSP Sieradz oraz przedstawiciela Ratownictwa Medycznego P. Sebastiana Jasińskiego, absolwenta naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy pani Dyrektor, Radzie Rodziców i Samorządowi Uczniowskiemu za organizacje i wsparcie finansowe akcji.
Mamy nadzieję, że była to skuteczna lekcja na życie i bezpieczne korzystanie z wolnego czasu, przestroga na brawurę, ryzyko i lekkomyślność.
Jakie mogą być tego skutki?? Sami widzieliście.
Panowie przedstawili fragmenty prawdziwego, ale czasem brutalnego życia. Mamy jedno życie, które trzeba przeżyć najlepiej jak to możliwe.
Już dziś całej społeczności uczniowskiej oraz pracownikom ZS1 życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, obyśmy w pełnym składzie wrócili 1 września!