Uroczyście i z powagą- ale to nie wszystko! Przede wszystkim w pięknej, serdecznej, przyjacielskiej atmosferze w dniu 24.04.2026r. – 203 Techników ukończyło dziś szkołę. Podziękowania, wspomnienia, dobre słowo na przyszłość, cudowni Goście- jednym słowem ABSOLWENCI Technik Architektury Krajobrazu, Ekonomiści w ZS1, Logistycy, Budownictwo, Gastronomia odebrali z rąk pani dyrektor Elżbieta Urbańska świadectwa i są gotowi, by teraz już samodzielnie kreować swoją przyszłość! Jeszcze raz gratulujeMY i dziękujeMY!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1557026406426014&set=pcb.1557026849759303
https://www.facebook.com/photo?fbid=1557010853094236&set=pcb.1557011323094189









