16.04.26r. odbył się Półfinał Województwa Łódzkiego w piłce nożnej dziewcząt. Nasza szkolna reprezentacja pokazała się na najwyższym poziomie, prezentując ogromne zaangażowanie, wolę walki i świetną współpracę na boisku. Dzięki determinacji i konsekwentnej grze dziewczyny sięgnęły po I miejsce
Mecz o złoto zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0, co tylko potwierdza ich znakomitą formę.
Już 21 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim wezmą udział w Finale Województwa Łódzkiego.
Trzymamy kciuki za kolejny sukces! Brawo dziewczyny i trener – Tomasz Koźlak.









