Finał I edycji Olimpiady „Rachunkowość w biznesie” już za nami! Odbył się 15.04.2025 w Warszawie.
Organizatorem głównym Olimpiady było Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
W I edycji udział wzięło 1981 uczniów ze 121 szkół w całej Polsce. Do finału zakwalifikowało się 50 uczestników.
W gronie tych osób znalazły się nasze uczennice z klasy 4TR Technikum rachunkowości – Maria Oderkiewicz i Julia Woźniak, które zostały Finalistkami Olimpiady i tym samym uzyskały zwolnienie z egzaminu pisemnego w kwalifikacji EKA.07 Prowadzenie rachunkowości.
Jesteśmy dumni z dziewczyn i serdecznie im gratulujemy.
Jest to duży sukces i wyróżnienie również dla naszej szkoły. GRATULACJE!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1461918425729685&set=pcb.1461919065729621









