Podczas Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w drużynowych biegach przełajowych nasza szkoła zaprezentowała się znakomicie. Reprezentacja dziewcząt sięgnęła po I miejsce, potwierdzając swoją świetną formę i powtarzając sukces z października. Chłopcy również walczyli dzielnie, zajmując IV miejsce.
Już 20 kwietnia dziewczyny będą reprezentować szkołę oraz powiat w Finale Województwa w Bełchatowie.
Trzymamy kciuki za kolejny udany start.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1352072390064026&set=pcb.1352073540063911









