28.03.2025r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego podpisano Porozumienie ramowe o współpracy m.in. w zakresie realizacji wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczych do ponadprogramowego rozwoju wiedzy, umiejętności, kompetencji społecznych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu
Serdecznie podziękowania dla Pani dr hab. Anetty Kunie- Marszałek- prof. UŁ i Pana dr Tomasza Grabi za rozmowę i przyjęcie grupy uczniów klas ekonomicznych ZS nr1 na Wydziale Ek-Soc.
Szczególne podziękowania dla Pani Edyty Niciejewskiej, która jest inicjatorem i koordynatorem tej współpracy- od kilku lat, a dziś już sformalizowanej.









