6 marca 2025r. odbyły się powiatowe eliminacje w Turnieju dla uczniów szkół średnich o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Siwek 4TW, Weronika Szymańska 4TE, Jakub Jurczyński 2TB, Jakub Prażmowski 2TE, Paulina Lipieta 3TZ.Konkurs składał się z dwóch etapów – teoria i tor sprawnościowy. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulacje
2026-06-08
Z ogromną dumą informujemy, że Technikum – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu zajęło 42. miejsce w Polsce oraz 3. miejsce w województwie łódzkim w prestiżowym […]









