162. Rocznica Powstania Styczniowego
2025-01-22
AED w szkole
2025-01-31

W Zespole Szkół Nr 1 w Wieluniu zostanie wdrożony system prewencyjno-interwencyjny do zgłaszania sytuacji przemocowych o nazwie RESQL. Program połączony jest ze specjalną aplikacją, która pozwala w sposób ANONIMOWY I BEZPIECZNY zgłaszać lub reagować na przemoc.
Chcemy, aby każdy w naszej szkole czuł się bezpiecznie, dlatego postanowiliśmy wdrożyć narzędzie, które zapewni uczniom i uczennicom możliwość anonimowego zgłaszania niepokojących ich sytuacji.

Data utworzenia wpisu:
2025-01-31


    Przeczytaj również poprzednie wpisy:

    2026-05-08

    „Budowanie włączającego środowiska w ZS1 w Wieluniu”

    Powiat Wieluński realizuje projekt pn. „Budowanie włączającego środowiska w ZS1 w Wieluniu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Numer […]
    2026-05-07

    „Budowlaniec przyszłości – rozwój kompetencji uczniów i nauczycieli w Zespole Szkól nr 1 w Wieluniu” – nowy projekt dla szkoły

    Powiat Wieluński realizuje projekt pn. „Budowlaniec przyszłości – rozwój kompetencji uczniów i nauczycieli w Zespole Szkól nr 1 w Wieluniu” współfinansowanego ze środków Funduszu na rzecz […]

    RESQL – czuj się BEZPIECZNIE !
    Korzystając ze strony jestem świadomy kto jest administratorem moich danych osobowych.Dowiedz się więcej.
    Więcej
    Skip to content