15 i 16 stycznia 2025r. nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w tenisie stołowym. Nasza męska reprezentacja zakończyła turniej na I miejscu a reprezentacja dziewcząt na miejscu III. Chłopcy awansowali dalej i będą reprezentować szkołę i powiat na Półfinale Województwa Łódzkiego w Wieruszowie. Gratulacje!
2026-06-08
Z ogromną dumą informujemy, że Technikum – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu zajęło 42. miejsce w Polsce oraz 3. miejsce w województwie łódzkim w prestiżowym […]









