Tydzień Zdrowego Żywienia

Zdjęcie użytkownika Warsztaty Gastronomiczne ZS Nr 1 w Wieluniu.

Od poniedziałku 16 października 2017 r. do piątku 20 października trwa w naszej szkole Tydzień Zdrowego Żywienia! Tę cykliczną imprezę dzielnie organizuje (po raz drugi) klasa III technikum żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież codziennie oferuje zdrowe i pożywne przekąski, propagując szeroko pojętą ideę zdrowego odżywiania.

Sandra Wlazła została stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

Uczennica klasy IV TE Sandra Wlazła została stypendystką Prezesa Rady Ministrów i odebrała stypendium z rąk premier Beaty Szydło oraz Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. Na uroczystości obecny był także Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu Elżbieta Urbańska-Golec.

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

W dniach 16 - 20 października 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery.

Wiecej informacji znajdziecie na szkolnym fb.

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

13 października 2017 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, a nowy skład Samorządu Uczniowskiego przedstawił swoje zamierzenia na przyszłość. Zostały również wręczone nagrody dla wyróżnionych nauczycieli i pracowników szkoły.

Najbardziej kreatywna klasa województwa łódzkiego

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

Klasa IV TF zdobyła tytuł NAJBARDZIEJ KREATYWNEJ KLASY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO i obecnie przebywa w Brukseli. Wycieczka jest nagrodą za zdobyty tytuł.

Wycieczka dla wyróżnionych

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

To już kolejny raz uczniowie naszej szkoły pojechali na jednodniową wycieczkę w nagrodę za wysoką frekwencję na zajęciach szkolnych oraz za działalność na rzecz szkoły. Zasłużeni, którzy  w roku 2016/2017 okazali wytrwałość oraz pomysłowość na urozmaicenie życia naszej placówki oświatowej, wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego pojechali 5 października 2017 r. do Kotliny Kłodzkiej.

Integriada 2017

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

28 września 2017 r. miała miejsce kolejna Integriada w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu.

Oficjalnie przyjęliśmy w szeregi społeczności szkolnej uczniów klas pierwszych.

Więcej o wydarzeniu na szkolnym facebook'u.

"Zdolny uczeń - świetny student"

Nasza szkoła przystępuje do programu Uniwersytetu Łódzkiego "Zdolny uczeń - świetny student" Jest to nowy program skierowany do uczniów zdolnych, mających sprecyzowane zainteresowania i pasje naukowe. Udział w programie zapewnia uczniom między innymi: - udział w wybranych zajęciach i badaniach oraz seminariach - stałą współpracę z pracownikami naukowymi - indywidualne konsultacje.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o złożenie do poniedziełku 25 września, wypełnionego formularza zgłoszeniowego do Pani Edyty Niciejewskiej.

Biznesowa Gra Miejska

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

W dniu 20 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biznesowej Grze Miejskiej.
W trzyosobowych grupach wyruszyli zdobywać doświadczenia ekonomiczno-logistyczne. Nie przeszkadzała nawet pogoda.
Zwycięzcami okazali się: Dominika Nowak, Patrycja Stanek i Klaudia Szymańska przedstawicielki klasy III TF, którym serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy młodzieży za wzorową postawę i zabawę fair play, a partnerom lokalnym za współpracę i poświęcony czas.

Sukces Piotra Piasty

Kolejny sukces Piotra Piasty z klasy 2TL2! Pod koniec wakacji naszemu Królowi Stoppie udało się zająć 5 miejsce podczas międzynarodowych zawodów MTBstunt Grand Prix w Wodzisławiu Śląskim. Piotr miał okazję zmierzyć się z najlepszymi z całego świata. Jesteśmy dumni, że mamy takiego sportowca w gronie naszych uczniów. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

FreshJoomlaTemplates.com