Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu

24 czerwca 2022r. – Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Nadszedł czas podsumowań, refleksji i wspomnień, optymizmu i nadziei na realizację marzeń oraz planów. Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec podziękowała wszystkim za ten rok szkolny i pogratulowała uczniom, którzy ukończyli go z wyróżnieniem, wręczyła również podziękowania tym, szczególnie wyróżniającym się swoją pracą. Rok ten także obfitował w wiele sukcesów na zawodach i olimpiadach na szczeblu nawet międzynarodowym. Pożegnaliśmy również naszych wieloletnich pracowników – panią Grażynę Kruk oraz Elżbietę Pałygę i sekretarkę – panią Zofię Korcz, które odchodzą na zasłużoną emeryturę. Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i spokojnych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!