Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca społeczność ZS1 spotkała się na boisku szkolnym, aby uroczyście zakończyć roku nauki. Coroczną pracę nauczycieli i uczniów podsumowała Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec. Przypomniała wszystkie tegoroczne osiągnięcia: czołowe miejsca zajmowane w olimpiadach przedmiotowych oraz wysokie średnie ocen zdobywane indywidualnie przez naszych uczniów. Należy podkreślić, że w tym roku pożegnaliśmy troje nauczycieli i pracowników, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę: Panią Zofię Korcz – pracownicę sekretariatu, Panią Grażynę Kruk – nauczycielkę przedmiotów budowlanych oraz  Panią Elżbietę Pałygę – nauczycielkę przedmiotów ekonomicznych. Uroczystość zakończyły życzenia udanego letniego wypoczynku i prośba do młodzieży o zachowanie ostrożności i rozwagi podczas wakacyjnych szaleństw.