Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu

Szanowni Państwo!
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju w tym roku uroczystość zakończenia roku szkolnego w dniu 26.06 /piątek/ odbędzie się w formie zdalnej- relacja na żywo fb szkoły.
Rozdanie świadectw zaplanowane jest w formie spotkań wychowawców z uczniami od 29.06 2020.
Pragnę jednak wyraźnie podkreślić, że UCZEŃ NIE MA OBOWIĄZKU ODEBRANIA ŚWIADECTWA PROMOCYJNEGO w wyznaczonym przez nas terminie, jest to wyłącznie forma propozycji. Osoby, które z różnych powodów tego nie uczynią we wskazanym terminie mogą świadectwa odebrać w terminie od 1.07- 30.09.2020 r. w sekretariacie szkoły.
Odrębne zasady dotyczą wyłącznie Absolwentów kończących klasy III BS I stopnia, dla których rozdanie świadectw zaplanowane jest 25.06.2020 r.
W przypadku jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Elżbieta Urbańska- Golec
Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu

W załączniku harmonogram wydawania świadectw:

TERMINY-WYDAWANIA-ŚWIADECTW