Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Tradycyjnie, jak co roku, społeczność ZS1 spotkała się na boisku szkolnym, aby uroczyście zakończyć roku nauki. Coroczną pracę nauczycieli i uczniów podsumowała Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec. Przypomniała wszystkie tegoroczne osiągnięcia: czołowe miejsca zajmowane w olimpiadach przedmiotowych oraz wysokie średnie ocen zdobywane indywidualnie przez naszych uczniów. Wato wspomnieć, iż w minionym roku aż 71 uczniów otrzymało z rąk Pani Dyrektor świadectwa z czerwonym paskiem. Wszystkim , którzy  przyczynili się do tych osiągnięć, Pani Dyrektor pogratulowała i wręczyła nagrody. Uroczystość zakończyły życzenia udanego letniego wypoczynku i prośba do młodzieży o zachowanie ostrożności i rozwagi podczas wakacyjnych szaleństw.