Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Ze względu na utrzymujące się od wielu dni upały, uroczystość zakończenia roku szkolnego zaplanowana została już na godzinę 8.00. I tak 24 czerwca po raz ostatni przed wakacjami w doskonałych nastrojach spotkaliśmy się na boisku szkolnym by podsumować mijający rok nauki. Uroczystość poprowadziła Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska – Golec, która pożegnała nauczycieli przechodzących na emeryturę:

–        Panią Grażynę Pakułę (nauczycielką matematyki)

–        Pana Stanisława Pioruńskiego (nauczyciela historii )

–        Pana Bolesława Czerniaka (nauczyciela historii)

Podziękowała im za wieloletni trud i zaangażowanie oraz życzyła realizacji odkładanych ?na potem? pasji.

Dzień ten był też okazją do przypomnienia wszystkich sukcesów, jakie odnieśliśmy w tym roku, a było ich jak zwykle niemało. Najlepszym z najlepszych Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali mieli odebrać świadectwa z rąk wychowawców w poszczególnych salach lekcyjnych. Cała uroczystość musiała nabrać tempa ze względu na przybierający na sile upał.

Oby piękna aura rozpieszczała nas przez całe wakacje, ale już nie na płycie boiska, lecz w pięknych plenerach nad wodą?